rex_deus

Lóže U tří hvězd a Quatuor Coronati zvou na přednášku badatele a autora knih Tima Wallace-Murphyho na téma Svatá pokrevní linie a hledání svatého grálu. Přednáška se bude konat v restauraci Excelsior (Fričova 1350/8, 120 00 Praha 2, Vinohrady) ve čtvrtek 17. března.2016 od 19.00 hodin.

Tim Wallace-Muprhy nabízí nový pohled na křesťanství a na tajný spolek Rex Deus působící po staletí jako posvátná pokrevní linie, která žije dodnes. Základy tajného vědění, které bylo po tisíciletí skryto, uvádějí, že Ježíš nebyl pouze světec, ale také mistr starobylého poznání předávaného v průběhu dějin, jehož původ se zřejmě nachází v egyptských tajemných školách. Toto tajné poznání – poselství lásky, tolerance, bratrství a úcty k přírodě – bylo církví zasouváno do pozadí a uchovávalo je pouze společenství Rex Deus.

Více o Timovi a jeho knížkách najdete zde: http://www.timwallace-murphy.com/

Celé setkání bude v anglickém jazyce s případným konsekutivním překladem do češtiny.Po přednášce bude následovat společná diskuze. Přednáška je veřejná, můžete přijít s partnerkami, zájemci nebo kolegy.